DeutschNederlands


Uw competente contactpersoon in het KNAUS kampeercentrum:

 

Zaakwaarnemer
Reiner Tietjen

Tietjen

tietjen.reiner@knauscamp.de

 

Inkoop/energiemanagement
Michael Imhof

Imhof

imhof.michael@knauscamp.de

 

Leiding marketing en verkoop
Sandra Knaus

SKnaus

knaus.sandra@knauscamp.de

 

 

Gebouwenmanagement
Doris Wanner

Wanner

wanner.doris@knauscamp.de

 

 

 

Assistente van de zaakwaarnemer
Elisabeth Ebert

Ebert

empfang@knauscamp.de

 

 

 

Marketing
Carolin Hess

Hess

hess.carolin@knauscamp.de

 Leiding boekhouding
Agnes Distler

Distler

distler.agnes@knauscamp.de

 

 

Boekhouding/seizoenkampeerders
Stefanie Rügamer

Ruegamer

ruegamer.stefanie@knauscamp.de

 

 

 

 

         

 





Ma-do: 08:00-18:00 uur en vrijdag 08:00-17:00 uur
Zoeken: 

 Printversie